Anasayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Allef Bilişim A.Ş. yeni nesil bir yazılım firmasıdır. Kazanırken kazandırmayı, paylaşarak büyümeyi hedefleyen ve böyle düşünen insanların bir araya geldiği büyük bir ailedir. Daima inovasyon bizim vizyonumuz, paylaşarak kazandırmak da misyonumuzdur. Uzman ve yüksek eğitimli kadromuzla yeni nesil internet ve yazılım alanında kendimize güvenimiz tam. Satış ve pazarlama alanında uzman birikimimiz ile birlikte tek güvencimiz “sen yoksan bir eksiğiz” prensibimizdir. Her gün hiçbir karşılık almadan maruz kaldığımız reklamları paylaşarak kazandıracak bir sistemle beğeni ve kullanımınıza sunarak, her tarafımızı kuşatan boş ve karşılıksız bu reklam dünyasından sizinde pay almanızı sağlamayı hedefliyoruz.

Ülkemizin her köşesinde yerel veya genel anlamda bilişim, inovasyon ve reklam konusundaki saygın yerimizi katılımlarınızla büyüterek çok yakında uluslararası arenada tüm dünyada parmakla gösterilen bir konuma geleceğiz. En değer verdiğimiz konu; müşteri memnuniyeti, en önemli ve gönlümüze taht kuran değerimiz de vefa ve sadakattir. Bu daima ödüllendirilmeye layık ve bizim baş tacımız olacaktır.

Her gün televizyonunuzdan, telefonunuzdan, gezindiğiniz veya kullandığınız internet sitelerinin hemen hepsinden, çay kahve içmek için oturduğunuz kafe’ler den, araç sürerken radyonuzdan, yollardaki billboardlar dan, caddelerde ışıklı tabelalardan, hatta alışveriş yaptığınız market reyonlarından, kısaca yaşadığımız şehirde, uyku hariç bulunduğumuz hemen her yerden reklam alıyoruz. Alınan reklamları isteyerek ya da istemeyerek göz penceremizden içeri buyur ediyor, beynimizin en nadide kortekslerine oturtuyoruz. Binde bir bile istifade etmediğimiz bu kadar reklamı, karşılığında hiçbir şey almadan iç dünyamıza buyur ettiğimizin farkında mıyız? Şimdi size reklam alırken artık kazanma dünyası sunuyoruz.

Şu klasik ama herkesçe malum bir atasözümüzdür; damlaya damlaya göl olur. İşte buradan yola çıkarak hiç kimsenin bütçesini zorlamayacak bir ücretle sizi böyle bir reklam paylaşım platformuna davet ediyoruz. Çok kolay olarak akıllı telefonunuza (android) indireceğiniz bir uygulama ile bu yeni reklam paylaşım platformuna ve bunun sayesinde de hep birlikte kazanacağımız yeni nesil kazanç dünyasına adım atıyor ve kazanmaya başlıyorsunuz.

Bir amatör ruh ile platformumuzu, mütemadiyen yeni arkadaşlarımızın beğenip ailemize katılması adına yaptığınız destek ve gayretleriniz de kesinlikle boşa gitmeyecek ve sitemde öngördüğümüz referans sistemi sayesinde bu gayretleriniz somutlaştırılarak prim kazanımları şeklinde size geri dönecektir. En iyi, en profesyonel satıcılarımız bu amatör ruhla bizi tanıyan ve arkadaşlarına, eşine, dostuna, çevresine bu akılcı platformu tanıtarak onları ailemize katılmasına vesile ve referans olan müşterilerimizdir. Çok klasiktir burada herkesçe bilinen şu prensibi biz de çok önemsiyoruz; “Lütfen şikayetlerinizi firmamıza, memnuniyetlerinizi arkadaşlarınıza iletiniz”. Bu şekilde biz daha kaliteli bir hizmetle size gelirken, siz de paylaşarak kazanmaya devam edeceksiniz.

Reklam paylaşım platformumuz bizim en güzide, en gözde ve çok önemsediğimiz, herkesçe sevilmiş ve kabul görmüş bir hizmetimizdir. Bu platform size mobil teknoloji ile sunulduğundan biz buna kısaca “Allef Mobi“ diyoruz. Ama bu bizim proje yıldızlarımızdan sadece biridir. Gerçekten cüzi denecek bir ücretle edinebileceğiniz bu hizmetimizin yanında başka aynı bunun gibi yıldız denebilecek yeni projelerimizi de istifadenize sunulduğunda her birine katılmak isteyeceğinizi ve gönülden destekleyeceğinizi çok iyi biliyoruz. Yeni projelerimiz ve sizin bunlara katılımlarınızla normalin çok üstünde bir gelir paylaşımı ile karşı karşıya kalacağınızı kendi gözlerinizle görecek, hobi olarak ilgilendiğiniz bu alanları asıl ilgi ve faaliyet alanlarınız olurken, asıl işinizin hobiye dönüşeceğini hep birlikte gözlemleyeceğiz.